Jdi na obsah Jdi na menu
 


SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

Zájemci o sportovní gymnastiku a teamgym se mohou buď dostavit na začátku či konci tréninku a domluvit se s přítomným trenérem. 

Doba tréninků je uvedena u jednotlivých skupin.

Případně mohou psát na e-mail:

sokolplzen1cos@seznam.cz

 

 

img_0496.jpg

Chlapci opět úspěšní na závodech v Praze

Na Vánočních závodech, které se konaly 19.12.2015 ve Vršovicích obsadili naši mladí gymnasté v kategorii ročníků narození 2007 skvělé 1. místo. V kategorii ročníků narození 2006 7. a 8. místo a v kategorii ročníků narození 2005 krásné 3. a 6. místo. 


most.png

Dne 21.11.2015 naše jednota pořádala Předvánoční pohár ve sportovní gymnastice. Letos s opravdu rekordní účastí. Závodilo 201 dětí z 15 různých jednot včetně zahraničních. Naši gymnasté a gymnastky získali dvě zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. Několik dalších skončilo na čtvrtých a pátých místech. Všem gratulujeme! Za ceny děkujeme zejména sportovní prodejně Dacathlon, která věnovala do závodu většinu cen. Další ceny poskytlo Město Plzeň a naše jednota, takže odměnu za sportovní výkon si odnesl opravdu každý. 

heart

img_4576_-2-.jpgV sobotu 14.11.2015 se konal v naší tělocvičně krajský přebor  ve sportovní gymnastice žen. Naše gymnastky se umístily na stupních vítězů ve všech kategoriích kromě III. ligy mladších žákyň, kde zůstaly těsně pod nimi. Nejlepší z našich závodnic v této kategorii byla na 4. místě. Všem přejeme stejné nebo ještě lepší výsledky na příštích závodech v sobotu 21.11. opět u nás.                                                                                                                     

 

img_2447.jpg  img_2444.jpg
Na přeboru České obce sokolské ve sportovní gymnastice se naše družstvo dorostenců stalo přeborníkem republiky pro rok 2015. Stříbrné medaile do Plzně přivezlo naše druhé družstvo. V jednotlivcích získal stříbrnou medaili Ondřej Sýkora. Více v odkazu "napsali o nás" a fotoalbu.

 

 

24.ročník Jarního poháru T.J.Sokol Plzeň I ve sportovní gymnastice se uskutečnil 19.4.2015

         img_4645.jpg  K závodu bylo přihlášeno přes 180 závodníků a závodnic ze Sokola Rokycany, Sokola Plzeň I, Sokola Kampa, TJ Bohemians, KSG Most, Sokola Poděbrady, Sokola Domažlice, SK Hradčany Praha, Sokola Postřekov, TJ Tourist Říčany, TJ Sezimovo Ústí a TJ Lokomotiva Cheb. Závodu se ve všech kategoriích dohromady nakonec zúčastnilo 156 závodníků a závodnic. V prvé části závodily dívky v kategoriích mladší žákyně, starší žákyně, žákyně B, juniorky a ženy. Ve druhé části závodily dívky v kategoriích předškolačky, nábor A a nábor B. Gymnastky naší jednoty získaly poháry za 1. místo v kategorii nábor B a za 3. místo v kategoriích nábor B a juniorky. Závod se povedl i dalším gymnastkám, které se ovšem pro velkou konkurenci nedostaly až na stupně nejvyšší. Ve třetí části závodili chlapci v kategoriích nábor, nejmladší žáci, mladší žáci, starší žáci, kadeti a dorostenci. Gymnasté naší jednoty získali poháry za 1. místa v kategoriích nábor, nejmladší žáci, kadeti a dorostenci. Dále získali jedno druhé místo a tři třetí místa. Všem zúčastněným gratulujeme k výkonům a těšíme se na setkání při 25. ročníku.

 

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA:

img_4251--2-.jpgNa konci roku 2014 jsme uspořádali mezinárodní závod ve sportovní gymnastice žen pod názvem  Předvánoční pohár. Našim závodnicím se jejich sestavy povedly, o čemž svědčí několik medailových umístění. V kategorii nejmaladších dívek, narozených v roce 2009, získaly naše závodnice 2. a 3. místo. V další kategorii hned všechna medailová umístění. Starší dívky pak získaly všechny medaile v kategorii 7 a třetí místo v kategorii 9. Výborně připravené byly závodnice z Německa, které obsadily 1. i 2. místo v kategoriích 8 a 9. Jejich dojmy ze závodů si můžete přečíst pod odkazem "napsali o nás". Za ceny děkujeme sportovní prodejně Decathlon a Městu Plzeň.

 

Rubriky

dívky akro gym

Příspěvků: 0

chlapci přípravka

Příspěvků: 0

nezávodní gymnastika

Příspěvků: 0

dívky přípravka 2

Příspěvků: 0

dívky přípravka 1

Příspěvků: 0

dívky ročník 2000 - 2006

Příspěvků: 0

dívky ročník 2008

Příspěvků: 0

dívky ročník 2005 - 2009

Příspěvků: 0

chlapci ročník 1997 - 2009

Příspěvků: 0